kontakt

Vad kan vi hjälpa dig med?

Kanske vill du marknadsföra ditt företag, bolla idéer om sociala medier, se över dina backuper eller installera en ny programvara på din dator? Vi hjälper dig gärna, undviker att ge krångliga svar och ger dig självklart relevanta offerter.

Supporten är öppen alla vardagar 8.30-16.30 med lunchstängt mellan 12.00-13.00. 

Öppettider

Måndagar: 08.30 – 16.30
Tisdagar: 08.30 – 16.30
Onsdagar: 08.30 – 16.30
Torsdagar: 08.30 – 16.30
Fredagar: 08.30 – 16.30
Helger & röda dagar: Stängt

Lunchstängt 12.00 – 13.00

Ring oss

026 - 25 55 00

Maila oss

support@100procent.com

Träffa oss

Hansbogatan 2
811 32 Sandviken

Vi är 100 procent

Hasse Andersson

VD, IT- och marknadsföringsstrategi, sälj, foto, film
026 - 25 55 00, 070 - 288 12 10
hasse@100procent.com

Ella Lind

Creative Direction, marknadsföring, utbildning
026 - 25 55 00, 070 - 399 83 84
ella@100procent.com

Johannes Björklund

IT-strategi, sälj, projektledning
026 - 25 55 00, 070 - 991 66 78
johannes@100procent.com

Per-Henrik Lind

Projektledning
026 - 25 55 00
per-henrik.lind@100procent.com

Albin Lindström

Webb, IT, support
026 - 25 55 00
albin@100procent.com

Olle Nyström

Webb, support
026 - 25 55 00
olle@100procent.com

Christoffer Fallqvist

Webb, UX/UI
026 - 25 55 00
christoffer@100procent.com

Johan Olsson

Systemutveckling
026 - 25 55 00
johan@100procent.com

Mattias Eriksson

Systemutveckling, IT
026 - 25 55 00
mattias@100procent.com

Malcolm Noble

Film
026 - 25 55 00
malcolm@100procent.com

Patrick Andersson

Systemutveckling, webb, projektledning
026 - 25 55 00, 076 - 831 00 05
patrick@100procent.com

Tina Gustafsson

UX/UI, Art Direction
026 - 25 55 00, 070 - 786 71 78
tina@100procent.com
coffee cup hot (From Streamline App : https://app.streamlineicons.com)

Vi borde ses nångång!

Ditt företag förtjänar hundraprocentig uppmärksamhet.